Neredeyim ?

Muğla / Ortaca

Hızlı İletişim

buldurmert@gmail.com

Beni Takip Edebilirsin

Hizmetlerim

Özel Yazılım

Günümüzde klasik web sitelerinin dışına çıkarak Mertbuldur.com olarak aklınızdaki tüm projeleri hazırlıyoruz.Piyasa üzerinde kullanılan CRM ve SAAS yazılımlarınızı üstlenmek istiyoruz.

Özel yazılım neden önemli ?

Blog siteniz veya e - ticaret yazılımlarını hemen hemen her yerden tedarik edebilirsiniz.Ancak sadece size özel bir fikri hayata geçirmek için bu yazılımların dışında yazılımlara ihtiyacınız vardır.Bu sebepten dolayı bu hizmetimizde sadece sizin fikrinize yogunlaşıp size özel yazılımlar üretiyoruz.

Özel yazılım için ne gerekli ?

Size özel yazılım için öncelikle proje hakkında ufakta olsa bir fikriniz olmalıdır.Bizlere sizin için nasıl bir yazılım yapacağımızı aktarmanız gerekmektedir.Gerisi sizin ve bizim birlikte hayel gücümüzü birleştireceğimiz bir iş akışına dönüşecektir.

Özel yazılımda hangi hizmetleri veriyorsunuz ?

Uzun süredir müşterilerimize  web yazılım, mobil uygulama ve masaüstü uygulamalar üzerine hizmet vermekteyiz.Android & IOS uygulamanız olurken bu projenizi destekleyecek web sitesinede sahip olabilirsiniz.

Özel yazılım yaptırmak istiyorum ?

Sizler için en güncel teknolojileri takip ederek en iyi hizmeti vermek için çabalıyoruz.İletişim formumuzdan veya online teklif kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.