Neredeyim ?

Muğla / Ortaca

Hızlı İletişim

buldurmert@gmail.com

Beni Takip Edebilirsin

Hizmetlerim

Web Yazılım

Web Yazılım Nedir ?

Bu konuda oldukça fazla tanım mevcuttur ancak ben sizlere genel anlamda açıklama yapıcam.Şuanda bu yazıyı okuyorsanız  bu sitenin web yazılım dilleri ile oluştuğunu söyleyebiliriz.Web yazılım aslında web üzerinde çalışabilen yazılımlardır.Tabi bu kadar küçük bir ortam degil bu alanda binler farklı özelliğe sahip yazılımlar mevcuttur.Örneğin: Facebook , Twitter, Google gibi büyük teknoloji devlerinin web siteleride birer web yazılım ürünüdür.Kısacası tarayıcıdan ulaşabildiğimiz bize bir sonuç dönen tüm içerikler birer web yazılımdır.

Web Yazılım Çeşitleri Nelerdir ?

Web Yazılım 2 ye ayrılmaktadır.

  1.  Kullanıcının gördüğünü Kısım ( Front - End )
  2. Kullanıcın görmediği arka kısım ( Back - End )

Kullanıcının gördüğü kısmı genel manada tasarım olarak kabul edebiliriz buda Web Tasarım Alanına girmektedir.Bu Bağlamda kullanılan sıkça kullanılan diller şunlardır; HTML , CSS , JS

Kullanıcının görmediği ve sitenin genel işleyişini yöneten kısımlar ise Web Yazılımdır.Bu kısımda kullanıcı kayıt işlemlerinden tutunda arama , sepet , alışveriş gibi birçok işlevi bünyesinde barındırmaktadır.Back End teknolojisinde kullanılan bazı popüler diller şunlardır; PHP , JS , PYTHON , RUBY , ASP  ... şeklinde uzayıp gitmektedir.

Neden Web Yazılım Yaptırmalıyım ?

Biliyorsunuz ki internet üzerinden hemen hemen tüm bilgilere ulaşabiliyoruz.Bunun içerisinde yemek tarifinden tutunda uzay hakkındaki bilgilere kadar uzanabiliyor.Web yazılım hizmetine sahip olarak sizlerde internet üzerinde görünür olabilirsiniz , müşterilerinize kendinizi tanıtabilir ve yaptığınız işleri sunabilirsiniz.Ürünlerinizi kolay bir şekilde tüm dünyaya pazarlayabilir gelir oranınızı büyük ölçüde arttırabilirsiniz.Belkide aklınızadaki proje ile tüm dünyada konuşulabilirsiniz !

Biz Sizin için ne Yapıyoruz ?

Merbuldur.com olarak 10 yıldır birçok müşterimize web yazılım alanında destek vermekteyiz.Her projenizi kendi projemiz gibi sahiplenip sizler için özenle hazırlayıp teslim ediyoruz.

Web yazılım alanında güncel teknolojileri takip ediyoruz ve projelerinize uyguluyoruz.Mertbuldur.com olarak geliştirdiğimiz mAdmin yönetim paneli sayesinde sitelerinizi kolaylıkla düzenleyebilir içeriklerinizi ekleyebilirsiniz.Karmaşa yönetim sistemlerini bir köşeye bırakın ve kendinizi bize teslim edin.

Yaptığımız yazılımları Seo yapısına uygun olarak hazırlıyoruz ve sitenizin Google arama motorunda üst sıralara çıkmasına destek oluyoruz.

Web Yazılım Hizmeti Almak istiyorum ?

Şuanda tam doğru yerdesiniz , bizler sizin için hergün daha fazla bilgi ile çalışıyor sizler için olabilecek en iyi alt yapıyı sunuyoruz.Mertbuldur.com olarak kesinlikle kopya yazılım kullanmadan siz değerli müşterilerimize özel sıfırdan yazılım hazırlamaktayız.Sizlerde farkı yaşamak istiyorsanız veya bilgi sahibi olmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.