Neredeyim ?

Istanbul / Arnavutköy

Hızlı İletişim

buldurmert@gmail.com

Beni Takip Edebilirsin

Kurslarım

Laravel ile Çoklu Dil Destekli CMS Yapımı

10sa 18dk • 75 Ders

PHP Frameworku olan  LARAVEL programlamayı bu kurs içerisinde bulabilirsiniz.LARAVEL ile sıfırdan kurulum yapıp günümüzde sıkça kullanılan İçerik Yönetim Sistemleri ( CMS)  üzerine script geliştiriyoruz.Script içerisinde Kurumsal bir sitenin sahip olması gereken tüm özellikleri yönetim panelinden hazırlıyoruz.Bu hazırlıklarımızı çoklu dil yapısına uygun olarak oluşturuyoruz. LARAVEL üzerinde sıkça kullanılan bazı paketleri yüklüyoruz ve kullanıyoruz.Kendimize göre kolay ve heryerde kullanabileceğimiz resim yükleme sınıfı (LARAVEL intervention) yazıyoruz. İnternetten elde ettiğimiz Websitemizin ön yüz temasını yönetim panelimize sıfırdan başlayarak entegre ediyoruz. LARAVEL üzerine neredeyse tüm işlemleri uyguladığımız kursa sizde katılmak istemez misiniz ?

Mac için Laravel Kurulumu ve Ortam Hazırlıkları Yeni
Windows için Gerekli Ortamların Kurulumu Yeni
Laravel Intervention Kurulumu Yeni
Laravel Yajre Datatable Kurulumu Yeni
Veritabanı Ayarlamaları Yeni
Yönetim Paneli Tasarımı Yeni
Layouts Yapısı ve Giriş Ekranı Yeni
Sidebar ve Yönetim Paneli Anasayfa Düzenlemesi Yeni
Çoklu Dil Ekleme Sayfası Yeni
Resim Yükleme Sınıfı Yeni
Çoklu Dilli Slider Ekleme Yeni
Slider Listeleme Yeni
Slider Düzenleme Yeni
Slider Silme Yeni
Sidebar Düzenleme Yeni
Çoklu Dilli Servis Ekleme Yeni
Servis Listeleme Yeni
Servis Düzenleme Yeni
Servis Silme Yeni
Blog Kategori Ekleme Yeni
Blog Kategori Listeleme Yeni
Blog Kategori Düzenleme Yeni
Blog Kategori Silme Yeni
Blog Ekleme Yeni
Blog Listeleme Yeni
Blog Düzenleme Yeni
Blog Silme Yeni
Sayfa Ekleme Yeni
Sayfa Listeleme Yeni
Sayfa Düzenleme Yeni
Sayfa Silme Yeni
Sortable ile Sıralama Yapımı Yeni
Ckeditor ile Textarealara Editör Eklemek Yeni
Otomatik Slug Oluşturucu Yeni
Proje Ekleme Yeni
Proje Listeleme Yeni
Proje Düzenleme Yeni
Proje Silme Yeni
Takım Üyesi Ekleme Yeni
Takım Üyelerini Listeleme Yeni
Takım Üyesi Düzenleme Yeni
Takım Üyesi Silme Yeni
Site ayarları Düzenleme Yeni
Referans Ekleme Yeni
Referans Listeleme Yeni
Referans Düzenleme Yeni
Referans Silme Yeni
Dil Listeleme Düzeltme ve Silme Yeni
Ön Yüz Template Ayarlaması Yeni
Anasayfa Slider Entegresi Yeni
Anasayfa Servisler Entegresi Yeni
Anasayfa Projeler Entegresi Yeni
Anasayfa Takım Entegresi Yeni
Blog Sayfaları Entegre Yeni
Referans Listesi Entegre Yeni
Teklif Gönderme Formu Aktifleştirmek Yeni
Banner Alanı Düzenlenmesi ve Bağlanması Yeni
Site Dillerinin Bağlanması ve Yönlendirme işlemleri Yeni
Header ve Footer Düzenlemesi Yeni
Sayfaların Entegresi Yeni
Servislerin Entegresi Yeni
İletişim Sayfası Entegresi Yeni
Blog Anasayfa Entegresi Yeni
Blog Sidebar Yeni
Blog Kategorileri Listeleme Yeni
Blog Yazı Detayları Yeni
Blog Arama Yeni
Blog Yorum Yapma Yeni
Title , Description , Keywords Alanlarının Etkinleştirilmesi Yeni
Hreflang , Canonical ve Sitemap Ayarı Yeni
Sitemap Ayarlanması Devam Yeni
404 Sayfa Entegresi Yeni
Newsletter Yapımı Yeni
İngilizce Dosya Ayarları Yeni
Diğer Bağlantılar Yeni
Muhammed Fatih 5 Puan

Kaan 5 Puan

Kursta kullanılan kodlama tekniği başta çok karışık göründü gözüme ama bir modül bittikten sonra diğer modüllerin çok hızlı bir şekilde eklendiğini görünce gerçekten çok hoşuma gitti. Güzel şeyler öğrendim. Teşekkürler

Fatih 5 Puan

Anıl 4 Puan

Ahmet 5 Puan

Güzel anlatımınız ve verdiğiniz güzel fikirler için teşekkür ederim.

Engin 5 Puan

Fthktk 5 Puan

Webe başladığımda sadece pure php biliyordum. MVCler, OOPlar bilmem neler bir haberim. Mert hocanın derslerini nu yüzden aldım iyikide aldım. Arkadaşlar adamın bilgisi çok iyi anlatımı da çok iyi, fakat kimse gelip kafanıza laravel mvc oop bilmem ne zorla sokamaz. Mert hoca sağolsun anlatımlarıyla benim bakış açımı değiştirdi geri kalanı da sizin gayretinize bağlı. Pure php den gelip php nin oop konusunda yetersiz kaldığı yorumunu yapabiliyorum. Ama 200iq nuz yoksa hangi kursu alırsanız alın bu bakış açılarını bu yorumları kazanmak için emek vermeniz gerekiyor. 30 lira vereyim adam bana hoop laraveli sihirli değnek ile kafama soksun anlayışı ile geliyor anlamdığınız yerde adama 1 puan verip gidiyorsunuz. yazıktır günahtır Allah sorar hesabını, sen kafanı çalıştırmıyorsun oda yetmiyor emek vermiyorsun, 30 lira verip bütün bilgiyi sana öğretmelerini istiyorsun olmayınca da suçu eğitmene yüklüyorsun ne güzel dünya. Eğitmen size tecrübelirini bilgilerini bide bakış açısını aktarır. Bunları kavrayıp kavramamak size kalmış, kaldı ki Mert hocada eğitimlerde çok başarılı Allah kendisinden razı olsun. Verdiğim para helali hoş olsun, şuan gelip derse sen kursu 30 liraay aldın ama bence değeri 100 liraydı kalanını da veririm ben çok memnunum.

YunusVural 5 Puan

Yeni bir bilgi, yetenek kazanmak istiyorsanız harika bir kurs. Yazılımcı olmak hazıra konmak değildir, araştırma yapmayı ihmal etmeyin yol gösterenlere saygı duyun :)

Özkan 1 Puan

Kursu alırken bu kadar pişman olacağımı düşünmezdim. Şİmdiye kadar Udemy üzerinde gördüğüm işine saygısı olmayan tek hoca. Neden mi? acımasız olmak istemem ama hocanın muhasebe kursunu da almıştım, aynı özensizliği bu kursunda da gösterdiği için yazmaya karar verdim. 1. Temiz kod diye bir şey bilmiyor. 2. Tablo ilişkilendirme yok. 3. Yola çıkarken belirlediği yol haritası yok. kervan yolda düzülür diyor. 4. Kursundan tek birşey öğrendim, "bu kurstaki öğretilenleri yapmam gerekiyor." OK Özkan KÜTÜK 9 saat önce Mert Buldur (Eğitmen) , 4 saat önce Özkan başka kurslara sen düzgün bakmadın herhalde , pişman neden oluyorsunki iade et kafan rahat etsin paran boşa gitmesin.Hayır madem bu kadar bilgilisin herşey'i biliyorsun sen çek biz ögrenelim neden kurs alma ihtiyacı duyuyorsun bildigin bir konuda ? -------------------------------------------------- Birincisi ben eğitmen değilim ve böyle bir iddiam yok. Yazılım konusunda bilgim olduğunu da söylemedim ve ayrıca öğrenmek için kursunuzu satın aldım. Ama zekama ve aklıma araştırdığımda doğruyu bulacak kadar güveniyorum. Sizin bu bu cevabınızı bir eğitmene yakıştıramadım açıkçası. Ve ayrıca bu kursları almamdaki neden sizin gibi gelir kaygısı değil. Merakım ve hobim olduğu için öğreniyorum. Sizin kursunuzu da %35'ini izlediğim için iade etmeyi uygun görmedim ne kadar hatalı bulsam da emek vermişsiniz. Ama yorumunuzdan gördüğüm kadarıyla diğer düşük not veren kursu satın alanların da yorumları benimkinden farklı değil. bence eleştirilerin olumlu tarafını alıp kendinizi geliştirmelisiniz.

Zeynep 4 Puan

İsmail 4 Puan

İ.Serdar 5 Puan

Olcay 5 Puan

Çok önemli bir konu. İyi ki almışım dediğim bir kurs oldu. bir çok şey öğrendim. Teşekkür ederim Mert Hocam

Kenan 3.5 Puan

Keşke biraz daha yavaş anlatsaydınız hocam. Saygılarımla

Başar 2.5 Puan

Faru Nuri 5 Puan

Şenol 3 Puan

Yalcin 1 Puan

Bu kurs sayesinde, az da olsa bildiklerim de kafamda karman çorman oldu. İyi bir yazılımcı mısınız bu konuda bir şey diyemem ancak kesinlikle iyi bir eğitmen değilsiniz.

Gökhan 5 Puan

Onur 1 Puan

Enes 5 Puan

Ahmet 4.5 Puan

Ahmet 5 Puan

Harun 5 Puan

Laravel de ve Php de konu konu net anlaşılır eğitimler için tavsiye ederim. Yönetim paneli ve çoklu dil seçimide dahil ön yüz entegre imkanı olan; alanında güzel ve tercih edilebilecek bir kurs. Teşekkürler.

Burak 5 Puan

Olcay 1.5 Puan

Teknik hatalar, sunum hataları, olmayan clean code. Maalesef tam bir hayal kırıklığı. Çok dilli bir site yapılıyor güya ancak site arayüzü tek dil üzerinden anlatılmış. Belki ileride anlatılıyordur ama artık dinlemek için dayanılmaz bir hal aldı. Laravel ile ilgili açıklamalar yetersiz. Ben Laravel'i biliyorum ancak -bilmeyen birisi ilk bu seti alsa- giriş seviyesindeki birisi için kesinlikle uygun değil. Tüm controller isimleri indexController verilmiş ki bu şekilde bir isimlendirme iyi tabirle talihsizlik. Daha çok yazılabilecek şey var ama uzatmaya gerek yok. Bu kadar eğitim seti hazırlamış eğitmenin daha kaliteli bir kodlama yapabilmesi lazımdı.

Mehmet 4.5 Puan