Neredeyim ?

Istanbul / Arnavutköy

Hızlı İletişim

buldurmert@gmail.com

Beni Takip Edebilirsin

Kurslarım

Laravel ile Ön Muhasebe ve Finans Uygulaması

6sa 43dk • 40 Ders

PHP Frameworku olan  LARAVEL programlamayı bu kurs içerisinde bulabilirsiniz.LARAVEL ile sıfırdan kurulum yapıp günümüzde sıkça kullanılan Finans ve Ön Muhasebe üzerine script geliştiriyoruz.Script içerisinde fatura oluşturma , müşteri oluşturma , Ödeme ve Tahsilat gibi birçok işleme değiniyoruz.
LARAVEL üzerinde sıkça kullanılan bazı paketleri yüklüyoruz ve kullanıyoruz.LARAVEL ile datatable kullanımı yapıyoruz.Kendimize göre kolay ve heryerde kullanabileceğimiz resim yükleme sınıfı (LARAVEL intervention) yazıyoruz.
LARAVEL üzerine neredeyse tüm işlemleri uyguladığımız kursa sizde katılmak istemezmisiniz ?

Tanıtım Yeni
Alt Yapı Kurulumu Yeni
Kurulum Ayarları Yeni
Veritabanı Kurulumu Yeni
Template Kurulumu Yeni
Template Düzenleme Yeni
Müşteri Ekleme 1. Bölüm Yeni
Gerekli Kurulumlar Yeni
Müşteri Ekleme 2. Bölüm Yeni
Müşteri Listeleme Yeni
Müşteri Düzenleme Yeni
Müşteri Silme Yeni
Auth Middleware Ayarlanması Yeni
Gelir Gider Kalemi Oluşturma Yeni
Fatura Oluşturma ve Düzeltme Yeni
Gelir Faturası Ekleme Yeni
Gelir Faturası Düzenleme Yeni
Gider Faturası Ekleme Yeni
Gider Faturası Düzenleme Yeni
Banka Ekleme ve Listeleme Yeni
Banka Düzenleme ve Silme Yeni
Ödeme Yapma Yeni
Tahsilat Yapma Yeni
Düzenleme ve Silme Yeni
Anasayfa Düzenleme Yeni
Geliştirme 1. Adım Yeni
Profil Düzenleme Yeni
Müşteri Extresi 1. Bölüm Yeni
Müşteri Extresi 2. Bölüm Yeni
Extre Düzenleme Yeni
İşlemleri Loglama Yeni
Ürün Ekleme - Düzenleme - Listeleme Yeni
Ürünleri Faturaya Tanımlama Yeni
Stokları Gösterme Yeni
Kullanıcı Ekleme ve Yetki Verme Yeni
Sidebar Yetkileri Gösterme Yeni
Kullanıcı Yetkilendirme 3 Yeni
Teklif Oluşturma / Düzenleme / Silme / Listeleme Yeni
Script Kodları Yeni
Diğer Bağlantılar Yeni
Anıl 4 Puan

Ömer Faruk 4 Puan

Kaan 5 Puan

Beşir 1 Puan

hiçbir soruma cevap vermediğiniz için teşekkür ederim

Mehmet 1 Puan

Anvar 5 Puan

Kursu alacak arkadaşlara eğitmenle ilgili şunları söylemek istiyorum : para için değil, öğretmek için bu yola çıkmış. Ses ve görüntü kalitesi MÜKEMMEL! Videolar kısa, bu da öğrenim süreçinde bıkmamanızı sağlıyor. Videoların kısa olduğuna bakmayın, eğitmen size lazım ola bilecek konuları aktarıyor. Ben Mert hocayı çok seviyorum, çok şahane biri. Onu gören, onunla muhattab olan öğrenciler çok şanslı olmalı. İşini vicdanla yapıyor. Eğitmenin Laravel kursunu alınca bu kursu bana ücretsiz verdi. Tabii ki 5 yıldızı buna göre vermedim. 5 yıldız eğitmenin hakkı. Çünki kaliteli içerikler üretiyor. 28 liraya (27.99) bu fiyata böyle kurs şaka gibi değilmi sizce? 1 yıldız veren kimse varsa, azacıq vicdanınız olsun. Ben yabancı kaynaklara güveniyordum, meğerse Türkiyede Yazılım alanı baya müthiş bir şekilde irelilyor. Bundan büyük mutluluk ola bilirmi biz öğrenciler için? Bundan güzel bir şey yok. Zaten Laravel kursunu bitirenler, PHPye aşina olan kişiler bu kursdan maksimum veri alacaklar. Arkadaşlar, 1 yıldız veren varsa, takmayın kafaya. 28 lira için böyle kaliteli kursu siz Courserada bulamazsınız. Mert hocam, senin hakkında çok yaza bilirdim, malum, yorum limitini aşmamak lazım)) Sen hocaların birtanesisin. Çok pişmanım ki seni çok geç farkettim, ama olsun. Yine de tanıya bildim senin gibi hocaları. Allahıma şükür olsun. Hakkını helal et, gerçekten hakkın ödenmez! İşinin uzmanlarından birisin. Puanım : 1000 yıldız :D

Elshan 5 Puan

Ahmet 5 Puan

Buğra 5 Puan

Edanur 5 Puan

İbrahim 5 Puan

Serdar 5 Puan

Hüseyin 5 Puan

Abdulkadir 5 Puan

Ali sedat 4.5 Puan

İzzettin 5 Puan

Fthktk 5 Puan

Bu adam gibi 3-4 tane daha olsa şu platformda, Türkiye webi eline alır be kardeşim. Şaka maka çok memnun kaldım iyi ki almışım

Muhammed 5 Puan

Serkan 5 Puan

Bedirhan 5 Puan

Oğuzhan Berk 5 Puan

Mustafa 5 Puan

Evet

Serkan 5 Puan

Recep 4 Puan

Gökhan 5 Puan

Fahri 4.5 Puan

Mehmet Ali 5 Puan

Şimdlik herşey yolunda

Mahir 4.5 Puan

Elvin 4.5 Puan

Olcay 5 Puan

Kesinlikle bir çok açıdan faydası olacak bir kurs. Tşkler

Barış 3.5 Puan

Fatih 5 Puan

Gayet Baraşarılı anlatım ve güzel içerik. teşekkürler hocam

Cumhur 5 Puan

Mustafa Dündar 5 Puan

Sevgili Mert Hocam, Nerden baslayacagimi bilemiyorum. Cok güzel Laravel ögrenmek isteyen herkese yarali olacak bir Proje yapmisiniz. Projeyi bastan sona bire bir, sanki yanimda berber siz bana ders anlayiyor gibi ilerledim. Bana cok faydali oldu. O kadar Laravel Videolari izledim onlarin icinde digerlerinde raslamadigim komutlar, foksiyonlar ve daha neler neler. Hekesede yardimci olacagini düsünyorum ve Tavsiye ediyorum. Tabiki noksan kisimlari var, onuda zaten kendiniz söylüyorsunuz. Fakat ben Videoda Raporbölümünü ya gözedn kacirdim, ya da hakikaten yok, gözden geciriseniz, ve yoksa ilave ederseniz, bizden sonra kursa kaydolan arkadalar bu bölümüde kacirmazlar. Eger birde Videoda cok cabuk kodu yazdiktan sonra diger bölümlere gemeseydiniz, hic diyecegim bir kusur yoktu. Emeginize saglik. Herkese Tavsiye edebilecegim ve yaralanacagini düsündügüm bir kurs. Heleki Temalari, bire bir parcalayark devam etmeniz. Anasayfa bölümüne daha Grafik bölümüde gelecek diyordunuz Videoda ama ben göremedim. Daha ilave olacakmi diye sormadan gecemiyorum tabiki. Herkese Berlinden Selamlar

Ayşe 4 Puan

Faydalı bir eğitim oldu.

Melih 5 Puan

Hayati 5 Puan

Ulaş 5 Puan

Erolkeçi̇ci̇ 5 Puan

10 numara..

Mustafa 5 Puan

Ahmet 1 Puan

Özkan 3.5 Puan

Kursa başlamadan yol haritası hazırlanmadığı için kursun içinde tamamen doğaçlama yapıldı. Ön muhasebe nedir, nelerden oluşur incelenmemiş örneğin kalem ile stok aynı şeyler ve bu nedenle gereksiz dersler görüldü. Ayrıca teklif nedir, şablon nedir bunun da araştırılması buna göre teklif hazırlanması gerekliydi. Birisi eleştirdiği için gecenin 5'inde video çekmek yerine ertesi sabah detaya hakim olup ona göre konu çekilebilirdi. Son olarak ben bu kursu, kurs tamamlandıktan 6 ay sonra almışım ve kursun içinden bir video değiştirilmiş ve bunun neden değiştirildiğini bir süre anlamaya çalıştım. Özetle keşke kursu çekmeye başlamadan önce bir db şeması, sayfa html'leri ve yol haritası hazır olmalıydı. En azından kafanızda ne yapmak istediğinizi belirlemiş olsaydınız!

Erkan 5 Puan

Cuma 5 Puan

Ahmet 5 Puan

Yusuf 3 Puan

Mert bey, daha evvelden database tablo (migration) yapılarını kafasında oluşturup, şematize edip kullanıcıya bilgisini verip öyle oluşturmaya başlamalıydı. Programlamanın temelinde algoritma vardır. Bir kodun önce algoritması yazılır, mimarisi şekillenir, sonra kodlamaya geçilir.

Ismail Hakkı 4 Puan

veri tabanı işlemlerin

Serkan 3 Puan

Ahmad 5 Puan

Kutlu Furkan 4.5 Puan

Salih 3.5 Puan

Müslüm 5 Puan

Beedoko 5 Puan

Recaisafak 5 Puan

Ticari yazılım üzerine çok uzun zamandır beklediğim bir kurstu, bilginize sağlık Mert Buldur Hocam

Mete Oğuzhan 5 Puan

Tacettin 5 Puan

Serkan 5 Puan

Salih 5 Puan

Şener 4 Puan

Ramazan 5 Puan

çok güzel

Harun 5 Puan

Laravel sıfırdan eğitim kursunu almayanlar o kursunu da kaçırmayın ve şimdi de ön muhasebe ve finans kursu ile reel olan ve herkesin ihtiyacını karşılayacak oldukça güzel bir kurs. Net ve anlaşılır bir anlatım. Teşekkürler.