Php üyelik sistemi yazıyoruz 1

  • 1 dakika
  • 4 yıl önce

Php üyelik sistemi yazıyoruz 1

Selamun Aleykum Arkadaşlar Söz verdigim gibi Bugun Sizlerle Bir üyelik sistemi Yazıcaz. Şimdi kısaca size oluşturmanız gereken dosyaları listeliyorum sizde tek tek bu dosyaları acınız. mysql.php register.php login.php index.php Şeklinde 4 Sayfa oluşturuyoruz.Arkadaşlar Tasarımı Tamamen size bırakıyorum Videolu cekseydim eger bende bi tasarım yapardım ancak yazdıgım için tasasrımı size bıraktım. Şimdi yeni bir mysql oluşturalım ismide mtbb olsun.Mysql imizi olusturudugumuzu var sayıyorum ve sizlere oluşturmanız gereken tablonun kodlarını atıyorum. 

CREATE TABLE IF NOT EXISTS `uyeler` ( `id` int(11) NOT NULL AUTO_INCREMENT, `username` text NOT NULL, `password` text NOT NULL, `email` text NOT NULL, `permission` int(11) NOT NULL, `registerdate` text NOT NULL, PRIMARY KEY (`id`) ) ENGINE=InnoDB DEFAULT CHARSET=latin1 AUTO_INCREMENT=1 ; 

 

Mert Buldur

Yaklaşık 12 senedir internet ortamında aktif olarak faaliyet göstermekteyim. 2014 yılında açmış olduğum Youtube kanalımdan , kişisel websitem üzerinden ve Udemy Üzerinden 2k+ ziyaretçime eğitimler sağlıyorum. Şu anda Freelance Yazılım geliştiricisi olarak hayatıma devam etmekteyim. Birçok firma ve müşterilerime Yazılım desteği sağlamaktayım.

Yorum Yaz