Neredeyim ?

Muğla / Ortaca

Hızlı İletişim

buldurmert@gmail.com

Beni Takip Edebilirsin

Yazılarım

Crm Yazılımı

Crm Yazılımı

  • 2 dakika
  • 4 year ago

CRM yani Customer Relationship Management ("Müşteri İlişkileri Yönetimi" ) yazılımları artık günümüzde sıkça kullanılmaktadır.CRM denilince müşteri ile ilgilenen her sektörün kullanabileceği bir panel aklımıza gelmektedir.

Firmanızın müşteri takibi yaptığını varsayarsak eğer müşterinize sattığınız üründen tuttunda verdiğiniz hizmete kadar her şeyde yaptığınız işlemleri kayıt altında tutmak isteyeceksiniz.Dijitalleşen çağda bu kayıtları defter üzerinde tutmak oldukça komik olacaktır.

Sizlere tam da bu sorunda yardımcı olmayı hedefliyoruz.Kayıtlarınızı sonsuza dek saklayacağınız bulut depolama hizmeti sunan CRM yazılımlarını sizler için istekleriniz doğrultusunda hazırlıyoruz.

Hangi sektöre hitap ettiğiniz hiç önemli değil, Sizler sadece bize hangi özelliklerin olmasını istediğinizi belirtmeniz yeterlidir.

Bu güne kadar bir çok CRM yazılımını müşterilerimize teslim etmiş durumdayız.İmalat Yazılım,Veteriner Yazılımı,Rent a Car yazılımı gibi oluşturduğumuz CRM Panelleri ile firma sahiplerimiz tatilde kahvesini içerken bile işlerini takip edebiliyor.

Sizlerde bu konuda profesyonel destek almak isterseniz bizi tercih etmekte hiç tereddüt etmeden iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar: