React Native Kurulum

React Native Kurulum aşamaları

React Native Kurulum

  • 50 saniye
  • 11 ay önce

React Native Kurulum

Hepinize merhaba arkadaşlar  bu yazımızda Cross Platform için kullanılan react native'in ne olduğuna ve kurulumuna göz atıcaz.

React Native Nedir ?

Kendi sitesindeki başlıktanda anlayacağımız gibi " React Native · A framework for building native apps using React "  React kullanarak native uygulamalar oluşturma frameworku.

Bu platformu kullanarak hem android hem ios için native olarak uygulamalar geliştirebiliyoruz.Facebook tarafından geliştirilen bu yapı büyük bir ilgi ile kullanılıyor.Bende yaklaşık 4 - 5 aydır bu platform üzerinden uygulamalarımı geliştirebiliyorum.

Teorik bilgileri kendi sitesinden veya google üzerinden araştırma yaparak ulaşabilirsiniz . Dilerseniz asıl konumuz olan kurulum aşamalarına geçebiliriz.

 

 

 

Mert Buldur

Yaklaşık 12 senedir internet ortamında aktif olarak faaliyet göstermekteyim. 2014 yılında açmış olduğum Youtube kanalımdan , kişisel websitem üzerinden ve Udemy Üzerinden 2k+ ziyaretçime eğitimler sağlıyorum. Şu anda Freelance Yazılım geliştiricisi olarak hayatıma devam etmekteyim. Birçok firma ve müşterilerime Yazılım desteği sağlamaktayım.

Yorum Yaz